Do naszych Odbiorców dołączył kolejny nowoczesny obiekt

06.06.2019

Wiele nowoczesnych i ciekawych architektonicznie budynków korzysta z ciepła systemowego. Począwszy od nowego budownictwa mieszkaniowego jak np. "os. Paryskie", czy "Wiśniowe Wzgórze" przez obiekty usługowo-handlowe jak np. te zlokalizowane na Nowych Gliwicach, aż do obiektów sportowo-rekreacyjnych, jak np. jedna z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce "Hala Gliwice".

Jednym z ciekawszych obiektów , który od 2018 roku korzysta z ciepła systemowego to pięciokondygnacyjny budynek biurowo-usługowy DWORCOWA 25, który znajduje się w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Dworcowej, w bezpośrednim sąsiedztwie Starówki, w pobliżu budynku dawnej poczty przy ul. Dolnych Wałów. Obiekt ma blisko 6200 m2 powierzchni na wynajem oraz 133 miejsca parkingowe przeznaczone dla najemców.

Na parterze znajduje się przestrzeń dla lokali handlowo-usługowych i gastronomicznych, a na pierwszej kondygnacji – powierzchnie biurowe i usługowe. Przestrzeń wyłącznie biurowa obejmuje kondygnacje od drugiej do czwartej a większą część piątego piętra zajmuje placówka medyczna.

Obiekt zaprojektowało gliwickie Biuro Projektowo-Doradcze Arkus Marek Gachowski. Inwestorem jest Global City Holdings.