Logo Ciepło systemowe dla Gliwic
-231,127
zanieczyszczeń gazowych w tym gazów cieplarnianych
231,127 zanieczyszczeń gazowych i pyłowych w tym gazów cieplarnianych

O tyle mniej zanieczyszczeń gazowych i pyłowych w tym gazów cieplarnianych nie trafiłow do atmosfery dzięki instalacjom oczyszczania spalin od 01.07.2021 r.

Logo Teraz Polska Logo No Smog Logo Certyfikat wiarygodności Creditreform
Biuletyn Informacji Publicznej

Innowacyjne rozwiązania mobilne w PEC – Gliwice Sp. z o.o.

05.04.2017

Jednym z celów naszego Przedsiębiorstwa jest stałe rozwijanie sprawności organizacji i podnoszenie efektywności zarządzania. To pozwala dbać o jakość, bezpieczeństwo i komfort klientów oraz pracowników. W tym celu zdecydowaliśmy się na stworzenie innowacyjnego rozwiązania, które usprawni działania elektromechaników pracujących w terenie, a także Sekcji Gospodarki Ciepłomierzami.

Aplikacja 4work by Innergo  składa się z dwóch części: aplikacji mobilnej  służącej  elektromechanikom do odbierania  i realizacji  zleceń pracy  centralnej bazy, oraz panelu administracyjnego, który umożliwia zarządzanie realizowanymi zleceniami. Nad całością czuwa Mobile Device Management pozwalający w bezpieczny sposób zdalnie zarządzać  urządzeniami mobilnymi firmy niezależnie od ich ilości, miejsca i czasu. Aplikacja jest zintegrowana z zewnętrzną baza licznikową  naszych klientów.  Aplikacja została obrandowana naszym logiem i przyjęła nazwę PEC 4work .

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. korzysta aktualnie z wielu aplikacji na urządzenia mobilne oraz desktop, podnoszących jakość  wykonywanych  codziennie  obowiązków.

Prezentujemy Państwu również skrót z eSeminarium o "wdrażaniu rozwiązań mobilnych w organizacji", w którym braliśmy udział. 

Webinar PEC - Gliwice

PEC-Gliwice Sp. z o.o .- Nowoczesne aplikacje mobilne

O szczegółach i korzyściach z wdrożenia powyższych rozwiązań można przeczytać poniżej.