Logo Ciepło systemowe dla Gliwic Logo No Smog
-2297,615
zanieczyszczeń gazowych w tym gazów cieplarnianych
2297,615 zanieczyszczeń gazowych i pyłowych w tym gazów cieplarnianych

O tyle mniej zanieczyszczeń gazowych i pyłowych w tym gazów cieplarnianych nie trafiło do atmosfery dzięki instalacjom oczyszczania spalin od 01.07.2021 r.
(aktualizacja co 5 minut)

Logo Certyfikat wiarygodności Creditreform PEC SpołeczniePEC Społecznie Biuletyn Informacji Publicznej
Pogotowie ciepłownicze 24/7 32 335 01 10 539 997 900

W Gliwicach odbyło się seminarium Transition from Energy

26.06.2024

W gliwickim Ratuszu odbyło się seminarium w ramach projektu "Transition from Energy"(TFE) wspieranego przez Duńską Agencję Energetyczną. Spotkanie poświęcone było strategicznym planom rozwoju przedsiębiorstw ciepłowniczych w Polsce.

W trakcie spotkania poruszano tematy rozwoju, modernizacji i transformacji polskiego sektora ciepłowniczego. Zaproszeni specjaliści – zarówno krajowi, jak i zagraniczni, przybliżali audytorium zagadnienia związane z projektami TFE, strategicznymi planami rozwojowymi, współpracą z samorządami czy Zieloną Transformacją ciepłownictwa w regionie.

Wśród zaproszonych ekspertów znaleźli się: Lars Gullev (Starszy Konsultant VEKS), Knud Erik Nielsen (starszy dyrektor projektu, Artelia A\S), Katarzyna Kobierska (Dyrektor Biura Rozwoju Miasta Gliwice), Krzysztof Szaliński (Prezes PEC Gliwice Sp. z o.o.), Wojciech Zalewski (Prezes MPEC Ostróda), Jacek Kalina (profesor Politechniki Śląskiej).

Seminarium w Ratuszu Miejskim
Seminarium w Ratuszu Miejskim
Seminarium w Ratuszu Miejskim
Seminarium w Ratuszu Miejskim
Seminarium w Ratuszu Miejskim
Seminarium w Ratuszu Miejskim

Banner - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

2024| PEC Gliwice