Logo Ciepło systemowe dla Gliwic
-231,363
zanieczyszczeń gazowych w tym gazów cieplarnianych
231,363 zanieczyszczeń gazowych i pyłowych w tym gazów cieplarnianych

O tyle mniej zanieczyszczeń gazowych i pyłowych w tym gazów cieplarnianych nie trafiłow do atmosfery dzięki instalacjom oczyszczania spalin od 01.07.2021 r.

Logo Teraz Polska Logo No Smog Logo Certyfikat wiarygodności Creditreform
Biuletyn Informacji Publicznej

Zakończona sukcesem inwestycja doposażenia budynku przy ul. Derkacza 6 w moduł ciepłej wody użytkowej

18.01.2019

Zakończona została optymalizacja parametrów pracy węzła cieplnego w budynku przy ul. Derkacza 6, w wyniku której otrzymano również oszczędności na ogrzewaniu. Przypomnijmy, że mieszkańcy budynku przy ul. Derkacza 6 już od lat korzystają z ciepła z PEC do ogrzewania budynku, a od października 2018 roku zrezygnowali z podgrzewania wody użytkowej za pomocą podgrzewaczy gazowych i  elektrycznych na rzecz Ciepła Systemowego. Dzięki tej decyzji zlikwidowano również przewody spalinowe, co w efekcie obniżyło opłaty za centralne ogrzewanie o ok. 10%

14 stycznia pracownicy PEC przeprowadzili ankietę wśród mieszkańców budynku przy ul. Derkacza 6, w celu zbadania zadowolenia z przeprowadzonej inwestycji. Poniżej wyniki ankiety. (kliknij poniższe zdjecia, aby powiększyć)

                 

   

W planie inwestycyjnym PEC – Gliwice Sp. z o.o. już zaplanowane zostały kolejne budynki, których zarządcy zgłosili chęć do rozbudowy wymiennika ciepła o moduł ciepłej wody użytkowej.