Logo Ciepło systemowe dla Gliwic
-231,396
zanieczyszczeń gazowych w tym gazów cieplarnianych
231,396 zanieczyszczeń gazowych i pyłowych w tym gazów cieplarnianych

O tyle mniej zanieczyszczeń gazowych i pyłowych w tym gazów cieplarnianych nie trafiłow do atmosfery dzięki instalacjom oczyszczania spalin od 01.07.2021 r.

Logo Teraz Polska Logo No Smog Logo Certyfikat wiarygodności Creditreform
Biuletyn Informacji Publicznej

Coraz więcej budynków w Gliwicach ogrzewanych Ciepłem Systemowym

15.02.2018

Wraz z nowym rokiem chcielibyśmy podzielić się z Państwem kolejnym sukcesem dotyczącym podłączenia nowych budynków do miejskiej sieci ciepłowniczej. Ciepło Systemowe staje się coraz bardziej pożądanym sposobem dostarczania ciepła do budynków ze względu na szereg korzyści, które daje Odbiorcom, a są to między innymi: komfort, wygoda, bezpieczeństwo i ekologia.

W czasach, gdy stale podejmowane są działania w celu ograniczenia niskiej emisji, Ciepło Systemowe stało się jedną z najkorzystniejszych alternatyw dla przestarzałych i nie ekologicznych kotłów węglowych.

Od początku 2017 r. do sieci ciepłowniczej podłączono 124 obiekty, w tym 1432 mieszkania.

Ze wszystkich podłączonych obiektów 78 skorzystało z naszej kompleksowej usługi tj. ciepła systemowego do ogrzewania jak i do podgrzewania wody użytkowej.

Podgrzewanie wody użytkowej ciepłem z miejskiej sieci ciepłowniczej jest doskonałą alternatywą dla piecyków gazowych, jest bezpieczne - pozwala na likwidację zagrożenia zatruciem czadem, oraz komfortowe – ciepła woda jest dostępna natychmiast po odkręceniu kurka.

Liczymy na to, że tak duże zainteresowanie Ciepłem Systemowym pozwoli na poprawę jakości powietrza w naszym mieście. Dziękujemy za zaufanie.