Logo Ciepło systemowe dla Gliwic
-231,227
zanieczyszczeń gazowych w tym gazów cieplarnianych
231,227 zanieczyszczeń gazowych i pyłowych w tym gazów cieplarnianych

O tyle mniej zanieczyszczeń gazowych i pyłowych w tym gazów cieplarnianych nie trafiłow do atmosfery dzięki instalacjom oczyszczania spalin od 01.07.2021 r.

Logo Teraz Polska Logo No Smog Logo Certyfikat wiarygodności Creditreform
Biuletyn Informacji Publicznej

Spotkania w Łabędach

04.11.2016

6 i 20 października 2016 r., w hali Łabędź w Gliwicach odbyły się dwa spotkania konsultacyjne z mieszkańcami II-go rejonu Łabęd, przewidzianego do uciepłownienia.  W spotkaniach uczestniczyło w sumie około 300 osób.  Bardzo dziękujemy mieszkańcom za tak liczny udział a także Radzie Osiedla Łabędy za zorganizowanie spotkań i nieustające poparcie dla inwestycji, która ma na celu podłączenie budynków w Łabędach do miejskiej sieci ciepłowniczej, a tym samym poprawę jakości powietrza oraz komfortu życia mieszkańców.

Mamy nadzieję, że spotkania przyniosły oczekiwany efekt i otrzymali Państwo odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Nauczeni doświadczeniem z pierwszego etapu uciepłownienia Łabęd staraliśmy się przygotować na spotkania rzetelną prezentację, jakby wyprzedzając pytania mieszkańców, co chyba nam się udało, bo pytań nie było zbyt wiele. Pracownicy PEC byli także dostępni dla mieszkańców Łabęd poczas indywidualnych konsultacji w dniach 12, 24 i 28 października, w godzinach od 13 do 15.30, w hali Łabędź. Jesteśmy przekonani, że wiedza mieszkańców Łabęd w temacie przyłączenia ich budynków do sieci ciepłowniczej jest już wystarczająca, ale oczywiście w razie jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeszcze raz dziękujemy.